Bez kategorii

Hello world!

Cześć !!! Witam Cię na mojej stronie poświęconej szlachetnej technice fotograficznej jaką jest technika gumy chromianowej.

Mam wrażenie że w megapikselowo-ultrazoomowych czasach prawdziwi artyści fotograficy, ich dorobek artystyczny nie potrafią się przebić przez internetowy zalew bylejactwa i pstrykactwa. W związku z tym chciałbym prezentować na tej stronie twórców i ich prace czyli jak to jest w przypadku techniki gumy – unikatowe obrazy. Mam świadomość że prezentacja skanów czy fotografii gum na stronie internetowej to tylko namiastka wrażeń jakie daje obcowanie z nimi ‚na żywo’, ale wierzę że może to przyczynić się do popularyzacji tej pięknej techniki.

Kolejnym celem powstania strony jest popularyzacja tej techniki szlachetnej dającej nieograniczone możliwości twórcze okupione niestety dużą ilością pracy. Myślę że właśnie brak czasu, codzienny pośpiech tak charakterystyczny dla dzisiejszej rzeczywistości to główny powód zmniejszenia się popularności technik szlachetnych.

Zapraszam wszystkich do współtworzenia strony poprzez przesyłanie materiałów dotyczących gumy, artystów, techniki, ciekawych linków. Informacje można przesyłać przy użyciu formularza kontaktowego znajdującego się tu-> Formularz kontaktowy

One Comment

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.